P.W. >>HET-MARK<< Spółka z o.o.

|

Informacje o P.W. HETMARK

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HET-MARK Spółka z o.o. zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Częstochowie w dn. 29.09.2011 .

Spółka rozpoczęła działalność w 2012 roku, przejmując produkcję oraz Klientów od prywatnego przedsiębiorstwa P.W. HET-MARK. Działalność firmy w 2012 roku to głównie produkcja drobnych elementów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego metodą obróbki skrawaniem oraz przeróbki plastycznej.

Produkowane elementy montowane są min w następujących markach samochodów: Fiat, Toyota, Mercedes, Peugeot, Citroen, BMW, i innych.

Spółka dysponuje różnorodnym parkiem maszynowym; automaty tokarskie typu CNC oraz konwencjonalne, urządzenia do automatycznego wiercenia, linię do cięcia rur i prętów, maszyny do walcowania gwintów, frezarki, prasy hydrauliczne.

Obróbka skrawaniem 50%
Obróbka rur i kształtowników 30%
Obróbka plastyczna na zimno 5%
Inne 15%

P.W. >>HET-MARK<< Spółka z o.o.


   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dysponujemy zróżnicowanym parkiem maszynowym dostosowanym zarówno pod produkcję mało jak i wielko seryjną. Jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty IATF oraz ISO.

Kontakt


 P.W. HET-MARK Spółka z o.o. Nowa Wieś, ul.Kopalniana 11,             42-262 Poczesna, Polska  hetmark@hetmark.pl


 +48 34 3275124

Technologie

 

  • Obróbka skrawaniem
  • Obróbka rur i kształtowników
  • Obróbka plastyczna na zimno

Współpraca

 

   Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiemy na nie. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. Mamy nadzieję, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania.